futbolbasketboltenisbuzhokeyi


03:30 FC Dallas - Toronto FC
Kanal 1
04:00 Colorado Rapids - Seattle Sounders FC
Kanal 1
04:06 Club Leon - Toluca
Kanal 1
04:37 Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps
Kanal 1
05:00 Orange County Blues - Arizona United
Kanal 1
05:30 Sacramento Republic - Portland Timbers 2
Kanal 1
05:30 Los Angeles Galaxy - Kansas City
Kanal 1
07:00 Consadole Sapporo - Mito Hollyhock
Kanal 1
07:00 Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto
Kanal 1
07:00 Zweigen Kanazawa - Kamatamare Sanuki
Kanal 1
07:00 Jubilo Iwata - Tokyo Verdy
Kanal 1
08:00 Incheon United - Ulsan
Kanal 1
09:00 Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
Kanal 1
10:00 Perth Glory - Melbourne City
Kanal 1
10:00 Jiangxi Liansheng - Tianjin Songjiang
Kanal 1
10:00 Cerezo Osaka - ThespaKusatsu Gunma
Kanal 1
10:00 Ehime - JEF United
Kanal 1
10:00 Busan I Park - Jeonnam Dragons
Kanal 1
10:00 Luch Vladivostok - Volgar-Gazprom
Kanal 1
10:35 Shanghai SIPG - Chongqing Lifan
Kanal 1
11:00 Brezilya - Peru - WC Qualification
Kanal 1
11:00 Tom Tomsk - Shinnik
Kanal 1
12:00 Sudtirol - Mantova
Kanal 1
13:00 Real Betis - Real Zaragoza
Kanal 1
13:00 Rayo Vallecano - Almeria
Kanal 1
13:00 Krylya Sovetov - Gazovik Orenburg
Kanal 1
13:00 Yenisey - Dinamo St. Petersburg
Kanal 1
13:00 Tyumen - Progress - Futsal
Kanal 1
13:00 Kayseri Erciyesspor - Eskisehirspor
-Radyo - Radyo Alternatif
13:00 Hoang Anh Gia Lai - Dong Nai
Kanal 1
13:15 Guadalajara - Barakaldo
Kanal 1
13:15 SC Beira-Mar - GD Chaves
Kanal 1
13:30 Ascoli Picchio - Carrarese
Kanal 1
13:30 Ascoli - Carrarese
Kanal 1
13:30 Barletta - Vigor
Kanal 1
13:30 Sassuolo - Torino
Kanal 1
13:30 Feyenoord - Go Ahead Eagles
Kanal 1
13:30 Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia
Kanal 1
13:30 CSKA Moskva - Krasnodar
Kanal 1
13:30 Sanlıurfaspor - Bucaspor
Kanal 1
14:00 Spartaks - Jelgava
Kanal 1
14:00 Khimik Dzerzhinsk - Baltika
Kanal 1
14:00 Mytischi - Spartak Moscow - Futsal
Kanal 1
14:00 Olimpik Donetsk - Dnipro Dnipropetrovsk
Kanal 1
14:15 Inverness CT - Celtic
Kanal 1
14:30 Greuther Furth - Union Berlin
Kanal 1
14:30 Erzgebirge Aue - FSV Frankfurt
Kanal 1
14:30 Darmstadt 98 - Heidenheim
Kanal 1
14:30 2 Almanya Bundesliga Dönüşümlü Yayın -
Kanal 1
14:45 Vaduz - Aarau
Kanal 1
14:45 Young Boys - Thun
Kanal 1
14:45 Henan Jianye - Shanghai Shenhua
Kanal 1
15:00 Odense - Sonderjyske
Kanal 1
15:00 Lille - Bordeaux
Kanal 1
15:00 Panthrakikos Komotini - Panathinaikos Athens
Kanal 1
15:00 Diosgyor - Videoton
Kanal 1
15:00 Granitas Klaipeda - Siauliai
Kanal 1
15:00 Sivasspor - Balikesirspor
-Radyo - Radyo Alternatif
15:00 Prestatyn Town - Bangor City
Kanal 1
15:15 Cherno More - Slavia Sofia
Kanal 1
15:15 Mısır - Fas - WC Qualification
Kanal 1
15:30 Manchester City - West Ham United
Kanal 1
15:30 AlbinoLeffe - Sassari Torres
Kanal 1
15:30 Gubbio - Santarcangelo
Kanal 1
15:30 Prato - Teramo
Kanal 1
15:30 Sparta Rotterdam - Telstar
Kanal 1
15:30 Nijmegen - Almere City
Kanal 1
15:30 Heracles - PEC Zwolle
Kanal 1
15:30 Ajax - NAC Breda Breda
Kanal 1
16:00 APOEL - Ermis
Kanal 1
16:00 Ethnikos Achna - Doxa
Kanal 1
16:00 Nea Salamis - AEL
Kanal 1
16:00 Othellos - Ayia Napa
Kanal 1
16:00 Inter Turku - Ilves Tampere
Kanal 1
16:00 KTP - KuPS Kuopio
Kanal 1
16:00 IFK Mariehamn - HIFK Helsingfors
Kanal 1
16:00 SJK - RoPS Rovaniemi
Kanal 1
16:00 HJK Helsinki - FC Lathi
Kanal 1
16:00 Gana - Seychelles - WC Qualification
Kanal 1
16:00 AS Roma - Atalanta
Kanal 1
16:00 Palermo - Genoa
Kanal 1
16:00 Empoli - Parma
Kanal 1
16:00 Chievo - Udinese
Kanal 1
16:00 Serie A Simulcast - Diretta Gol -
Kanal 1
16:00 Terek Grozny - Dinamo Moskva
Kanal 1
16:00 Tosno - Sibir
Kanal 1
16:00 SKA-Energiya - Volga
Kanal 1
16:00 Atvidabergs - Falkenbergs
Kanal 1
16:00 Adanaspor - Alanyaspor
Kanal 1
16:00 Istanbul Basaksehir - Rizespor
Kanal 1
16:00 Bloemfontein Celtic - Maritzburg United
Kanal 1
16:01 Livorno - Frosinone
Kanal 1
16:01 Latina - Catania
Kanal 1
16:30 Werder Bremen - Hamburger SV
Kanal 1
16:30 AGF - Viborg
Kanal 1
16:30 Nijerya - Fildişi Sahilleri - WC Qualification
Kanal 1
16:30 Kalyani Bharat FC - Shillong Lajong FC
Kanal 1
16:30 Salgaocar FC - Sporting Clube de Goa
Kanal 1
16:30 Bodo-Glimt - Odd
Kanal 1
16:30 Leczna - Lech Poznan
Kanal 1
16:30 CA River Plate - CA Juventud
Kanal 1
17:00 Luzern - Grasshoppers
Kanal 1
17:00 1. FC Brno - Mlada Boleslav
Kanal 1
17:00 Aston Villa - Liverpool - FA Kupası Semifinal
Kanal 1
17:00 Alcorcon - Mallorca
Kanal 1
17:00 San Marino Calcio - Grosseto
Kanal 1
17:00 Savona - Reggiana
Kanal 1
17:00 Stumbras - Kruoja
Kanal 1
17:00 KAC Kenitra - Olimpiyat Safi
Kanal 1
17:00 Porto B - Leixoes SC
Kanal 1
17:00 Uniao da Madeira - Sporting CP B
Kanal 1
17:00 Tyumen - Sakhalin
Kanal 1
17:00 Sokol Saratov - Anzhi Makhachkala
Kanal 1
17:00 Angelholm - Varberg
Kanal 1
17:00 Krka - Olimpija
Kanal 1
17:00 Chornomorets - Hoverla
Kanal 1
17:00 Vorskla - Metalurh Zaporizhya
Kanal 1
17:15 Atromitos Athens - PAS Giannina
Kanal 1
17:30 Avusturya Wien - Wolfsberger AC
Kanal 1
17:30 Chabab Rif Hoceima - Chabab Atlas Khenifra
Kanal 1
17:30 CS Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti
Kanal 1
17:45 Madagascar - Senegal - WC Qualification
Kanal 1
17:45 Utrecht - Twente
Kanal 1
18:00 ASA - Recreativo da Caala
Kanal 1
18:00 Concepcion - Audax Italiano
Kanal 1
18:00 Hradec Kralove - Pribram
Kanal 1
18:00 Brondby - Hobro
Kanal 1
18:00 Newcastle United - Tottenham
Kanal 1
18:00 Real Union - Real Madrid II
Kanal 1
18:00 Numancia - Barcelona B
Kanal 1
18:00 Compostela - Coruxo
Kanal 1
18:00 Racing Ferrol - UD Logrones
Kanal 1
18:00 Granada - Sevilla
Kanal 1
18:00 Montpellier - Caen
Kanal 1
18:00 NK Zadar - NK Osijek
Kanal 1
18:00 Santa Clara - Academico Viseu
Kanal 1
18:00 SL Benfica B - Aves
Kanal 1
18:00 Suriyenska FC - Ljungskile
Kanal 1
18:00 Brommapojkarna - AFC United
Kanal 1
18:15 PSV Championship Celebration -
Kanal 1
18:30 Wolfsburg - Schalke 04
Kanal 1
18:30 Kuban Krasnodar - Zenit
Kanal 1
18:30 Hacken - Goteborg
Kanal 1
19:00 Club Brugge - Anderlecht
Kanal 1
19:00 Sportschau Bundesliga Am Sonntag -
Kanal 1
19:00 Casertana - FC Catanzaro
Kanal 1
19:00 Pisa - Pistoiese
Kanal 1
19:00 Renate - Pro Patria
Kanal 1
19:00 Cagliari - Napoli
Kanal 1
19:00 Sandnes Ulf - Nest Sotra
Kanal 1
19:00 Tromso - Lillestrom
Kanal 1
19:00 Stabaek - Viking
Kanal 1
19:00 Kristiansund BK - Asane Fotball
Kanal 1
19:00 Sogndal - Honefoss BK
Kanal 1
19:00 Sandefjord - Sarpsborg 08
Kanal 1
19:00 Molde - Aalesund
Kanal 1
19:00 Legia Warsaw - Zawisza Bydgoszcz
Kanal 1
19:00 Partizan - Mladost Lucani
Kanal 1
19:00 Trabzonspor - Galatasaray
-Radyo - Radyo Alternatif
19:15 Valladolid - Sabadell
Kanal 1
19:30 Langreo - Burgos
Kanal 1
19:30 Olympiakos Piraeus - Levadeiakos
Kanal 1
19:30 Ujpest - Papa
Kanal 1
19:30 Volyn - Dynamo Kyiv
Kanal 1
20:00 Ludogorets - Lovech
Kanal 1
20:00 Villarreal - Cordoba
Kanal 1
20:00 Tenerife - Llagostera
Kanal 1
20:00 Slaven Koprivnica - Zagreb
Kanal 1
20:00 Pumas UNAM - Santos Laguna
Kanal 1
20:00 Sporting CP - Boavista FC
Kanal 1
20:00 Zilina - Spartak Myjava
Kanal 1
20:10 Los Andes - Estudiantes
Kanal 1
20:15 Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem
Kanal 1
20:30 Iquique - San Marcos Arica
Kanal 1
20:30 Nublense - Santiago Wanderers
Kanal 1
20:30 FC Copenhagen - Nordsjaelland
Kanal 1
20:30 Maccabi Haifa FC - Maccabi Petach Tikva
Kanal 1
20:30 Steaua Bucuresti - Otelul
Kanal 1
21:00 Nueva Chicago - Racing Club
Kanal 1
21:30 Kortrijk - Sporting Charleroi
Kanal 1
21:30 Iberia - Santiago Morning
Kanal 1
21:45 Inter Milan - AC Milan
Kanal 1
22:00 Treze - Campinense
Kanal 1
22:00 Cruzeiro - Atletico Mineiro
Kanal 1
22:00 Corinthians - Palmeiras - Semifinal
Kanal 1
22:00 Deportes Tolima - Deportivo Pasto
Kanal 1
22:00 Eibar - Celta Vigo
Kanal 1
22:00 Lyon - Saint Etienne
Kanal 1
22:15 Instituto - Chacarita Juniors
Kanal 1
22:15 Paraguay - Kolombiya - WC Qualification
Kanal 1
23:00 NASL: Edmonton - Fort Lauderdale Strikers
Kanal 1
23:00 Atenas - Penarol
Kanal 1
23:10 Aldosivi - San Lorenzo
Kanal 1
23:30 Venezuela - Arjantin - WC Qualification
Kanal 1
00:00 Barnechea - Universidad Şili
Kanal 1
00:00 Jaguares de Cordoba - Millonarios
Kanal 1
00:00 Emelec - River Plate
Kanal 1
00:00 Cesar Vallejo - Real Garcilaso
Kanal 1
00:00 Nacional Asuncion - Deportivo Capiata
Kanal 1
00:00 Rubio nu - Deportivo Santani
Kanal 1
00:00 Alianza - Isidro Metapan
Kanal 1
00:00 Philadelphia Union - New İngiltere Revolution
Kanal 1
00:15 River Plate - Banfield
Kanal 1
00:15 Wilstermann - Bolivar
Kanal 1
00:30 San Martin San Juan - Olimpo
Kanal 1
00:30 America RN - ABC Natal FC
Kanal 1
00:30 Santos - Sao Paulo - Semifinal
Kanal 1
00:45 Bolivya - Ekvador - WC Qualification
Kanal 1
01:00 Universidad Guadalajara - Pachuca
Kanal 1
01:20 Union La Calera - Palestino
Kanal 1